Systemy techniczne

Zakres usług
Doświadczenie
strona główna
Zakres usług
CUSTOS SECURITY SYSTEMS to również systemy techniczne, które coraz mocniej wspierają ochronę fizyczną.

Wykonujemy Systemy Alarmowe dla każdej z klas bezpieczeństwa. Stosujemy wyłącznie sprawdzony i atestowany sprzęt, bez względu na klasę systemu oraz rodzaj obiektu. Realizujemy systemy wewnętrzne i zewnętrzne.

SYSTEMY REJESTRACJI CZASU PRACY

Systemy Rejestracji Czasu Pracy stosujemy jako odrębnie funkcjonujące instalacje oraz jako rozszerzenie Systemów Kontroli Dostępu. Proponowane w naszej ofercie rozwiązania sprzętowe oraz programowe współpracują z większością programów kadrowo-płacowych.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

Oferujemy Systemy Kontroli Dostępu ograniczające dostęp do pojedynczych pomieszczeń oraz całych sektorów chronionego obiektu. Stosowane przez nas systemy identyfikują osoby z wykorzystaniem sekwencji kodów, kart magnetycznych lub zbliżeniowych, siatkówki lub tęczówki oka, linii papilarnych.

SYSTEMY KONTROLI WARTOWNIKÓW

Oferujemy systemy pozwalające nadzorować pracowników ochrony realizujących swoje usługi na terenie konkretnego obiektu, ale również na terenie całego miasta. Instalujemy urządzenia proste w obsłudze i szybkie w montażu (nie wymagają okablowania).

SYSTEMY PARKINGOWE

Proponujemy Systemy Parkingowe przeznaczone do obsługi małych i dużych parkingów zarówno niestrzeżonych jak i strzeżonych. Zadaniem systemu jest naliczanie i pobieranie opłat za parkowanie oraz kontrola wjazdów i wyjazdów z terenu parkingu. System jest wyposażony w urządzenia umożliwiające ruch obsługowy i bezobsługowy.

SYSTEMY DOZORU TELEWIZYJNEGO

W swojej ofercie posiadamy niezbędny zakres urządzeń pozwalający wykonać prosty system dla kilku kamer oraz rozległe systemy obsługujące nawet kilkaset kamer zlokalizowanych na terenie jednego chronionego obiektu, bądź wielu obiektów funkcjonujących w różnych zakątkach kraju lub świata.
Umożliwiamy użytkownikom systemów zdalny podgląd obrazów oraz zarządzanie systemami. Transmitujemy obrazy za pomocą okablowania lokalnego, łączy radiowych oraz łączy telekomunikacyjnych. Zapewniamy wysokiej jakości obrazy „na żywo” z kamer odległych od punktu nadzoru o wiele kilometrów.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Alarm głosowy jest obecnie uznawany za najefektywniejszy sposób ewakuacji osób z budynku w sytuacjach zagrożenia.
Posiadamy w naszej ofercie dźwiękowy system ostrzegawczy przekazujący słyszalną i zrozumiałą informację słowną o niebezpieczeństwie oraz realizowanych sposobach ewakuacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Doświadczenie

Zespół działu technicznego CUSTOS SECURITY to doświadczeni projektanci i instalatorzy.

Stworzyli oni wiele sytemów, zaczynając od najprostszych alarmów włamaniowych w budownictwie jedonorodzinnym i mieszkaniach, po skomplikowane systemy integrujące systemy kontroli dostępu, telewizji przemysłowej oraz alarmów włamaniowych i technicznych w dużych super-regionalnych centrach handlowych.

Pion realizacji CUSTOS SECURITY tworzy kilka działów:

  • Dział projektów – wykonuje projekty, koncepcje, dokumentacje techniczne dla zespołów instalatorskich naszej firmy oraz dla firm zewnętrznych.
  • Dział serwisu – prowadzi całodobowy serwis wszystkich zainstalowanych systemów oraz regularne prace konserwacyjne.
  • Dział instalacji – realizuje wszystkie instalacje systemów zabezpieczenia technicznego oraz pozostałe instalacje teletechniczne na terenie całego kraju.

Dla poprawy skuteczności działania stworzyliśmy, na terenie całego kraju, grupę firm partnerskich. Wszystkie firmy partnerskie, realizując usługi na rzecz naszej firmy kierują się wytyczonymi przez nas standardami.

Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne. Na każdy, nawet najbardziej nietypowy problem związany z zabezpieczeniem obiektu odpowiemy przedstawiając kilka rozwiązań.