O firmie

Zakres usług
Doświadczenie
Zarząd
Różnice
Praca
Custos Fight Academy - CFA
CFA - galeria 1
CFA - galeria 2
CFA - filmy
strona główna
Zakres usług

CUSTOS SECURITY jest firmą, której podstawowym zakresem działalności jest ochrona mienia. Ważnym działem jest również ochrona fizyczna VIP, oraz dział techniczny.

Specjalizujemy się głównie w  obsłudze centrów handlowych, handlu detalicznego oraz dużych obiektów przemysłowych. Kilkunastoletnie doświadczenie na tym polu pozwala nam podjąć się każdego wyzwania.

CUSTOS SECURITY to także ochrona VIP, której profesjonalny poziom wyróżnia nas, in plus, na tym specyficznym i wymagającym rynku.

  

Ochrona VIP realizowana jest w oparciu o specjalnie przygotowanych agentów ochrony (podlegającym stałym tematycznym szkoleniom i testom, dzięki którym podnoszą oni swoje kwalifikacje i umiejętności), światowej jakości sprzęt (broń z oprzyrządowaniem, samochody, środki łączności, środki ochrony osobistej i inne) oraz dostosowanych do sytuacji szczególnych procedur ochronnych.

Sukces w tej branży to, wg CUSTOS SECURITY, zrozumienie potrzeb klienta oraz nieustanna kontrola na wielu poziomach.

Doświadczenie


Podczas naszego wcześniejszego osobistego doświadczenia zawodowego jako szkoleniowcy i dyrektorzy operacyjni w innych firmach ochrony o pracowaliśmy m.in. dla :
Park Handlowy Bielany
Park Handlowy Matarnia
Centrum Handlowe Franowo
Apsys Management
CH Janki
CH Rondo
CH Kometa
CH Tulipan
CH Pasaż Łódzki
CH Korona
CH 3 Stawy
CH Sosnowiec
Neinver Polska
Factory Outlet Wrocław
Factory Outlet Warszawa
ECHO Investment
CH Echo Pabianice
Atrium European Real Estate
Galeria Copernicus Toruń


Cadbury Wedel, Cargill Polska, McCain Polska, Winkelmann Polska, Tektura Wrocław, Wratislavia Polmos, Kulczyk Tradex, C+P Systemy Meblowe, Gates Polska, Telekomunikacja Polska, Vibracoustic Polska, Gotec Polska i inni.

Zarząd
Firma to przede wszystkim ludzie. To dość trywialne powiedzenie nabiera szczególnego znaczenia właśnie w branży ochrony.

Członkowie zarządu CUSTOS SECURITY to ludzie, którzy od połowy lat 90-tych zajmują się ochroną centrów handlowych oraz nowoczesnych obiektów przemysłowych. To  byli dyrektorzy operacyjni biur ochrony.

Jako pierwsi w Polsce, szkoliliśmy ludzi, zmienialiśmy podejście do służby pracowników szeregowych.

Różnice

CUSTOS SECURITY to kompleksowe spojrzenie na kwestię bezpieczeństwa.

By podnieść poziom bezpieczeństwa w Państwa obiekcie oferujemy m.in.:

  • Doświadczoną kadrę, zarówno zarządczą jak i osób funkcyjnych
  • Dokładnie opracowane procedury, dostosowane do specyfiki klienta
  • Bezpośredni nadzór właściciela
  • Umundurowanie dostosowane do wymagań Zleceniodawcy
  • Wsparcie grupy ochrony VIP
Praca

CUSTOS SECURITY wciąż się rozwija.

Oznacza to, że jesteśmy otwarci na propozycję współpracy z doświadczonymi pracownikami służby ochrony. Nie wykluczamy jednak współpracy także z osobami bez doświadczenia.

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą odpowiedzialną, dynamiczną, sumienną a przy tym otwartą na naukę - zachęcamy do wysłania swojego życiorysu zawodowego na poniższy adres:

e-mail:

Custos Fight Academy - CFA

"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a pracuj tak, jakby wszystko zależało od Ciebie."
Marek Piotrowski - 9-krotny Mistrz Świata Zawodowców w Kick-Boxingu

Custos Fight Academy to prężnie rozwijająca się sekcja sportów walki działająca w Kłodzku, w której nauczane są techniki Kickboxingu oraz Muay Thai. Doświadczeni Instruktorzy, dobre wyposażenie treningowe, współpraca z Wrocławskimi Klubami Muay Thai - "Gym-Fight" prowadzonym przez Mistrza Świata K-1 Rafała Petertila, Fighter Wrocław prowadzonym przez Tomasza Skrzypka oraz Świdnickim klubem K.O. Gym Mariusza Cieślińskiego stawia Custos Fight Academy na pierwszym miejscu wśród klubów sportów walki w Kotlinie Kłodzkiej. Cennym doświadczeniem w naszym rozwoju są treningi z olimpijczykiem z Moskwy i wieloletnim trenerem Zygmuntem Gosiewskim.

Treningi stacjonarne odbywają się w Kłodzku, dodatkowo organizowane są obozy szkoleniowe, w których mogą brać udział osoby trenujące w Custos Fight Academy. Dużą uwagę poświęca się osobom rozpoczynającym treningi, stworzona jest dla nich osobna grupa, dzięki czemu każdy może rozpocząć swoją przygodę ze sportem walki w dowolnym momencie sezonu.

Zajęcia odbywają się w sali fitness w Kłodzku przy ul. Krasińskiego 13 w godzinach:

Poniedziałek 20:00 - 21:00

Środa 19:00 - 20:00


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych treningów.


CFA - galeria 1

CUSTOS FIGHT ACADEMY

Zdjęcia z treningu.

foto: Tomek Gola (http://www.gola.pro)

CFA - galeria 2

CUSTOS FIGHT ACADEMY

Zdjęcia z treningu.

foto: Tomek Gola

CFA - filmy